درباره کامجد

معرفی از تاریخچه تاسیس ، توسعه و فعالیت فعلی شرکت

شرکت کامجد فعالیت تولیدی خود را به پشتوانه سالها کار تجربی و مطالعاتی در زمینه روغن های طبیعی با فرآوری کنجد و استحصال روغن از این دانه روغنی با ارزش آغاز کرد . این شرکت در ادامه به موازات تولید انواع روغن های طبیعی پرس سرد با بهره گیری از دانش فنی متخصصین حوزه تولید روغن های پرس سرد ، اقدام به طراحی تجهیزات روغن کشی شامل دستگاه های روغن کشی پرس سرد و تجهیزات فیلتراسیون روغن نموده است .. نتایج موفق آمیز ساخت این دستگاه ها به معرفی نسل جدیدی از دستگاه های روغن کشی و فیلتر پرس به بازار انجامید و این دستگاه ها توانست دغدغه و نیاز طیف وسیعی از تولید کنندگان این صنعت را تامین نماید . 

در حال حاضر این واحد تولیدی و صنعتی در دو حوزه تولید انواع روغن های خوراکی و فرآورده های کنجد و حوزه ساخت تجهیزات روغن کشی پرس سرد در حال فعالیت می باشد .
با توجه به حساسیت کیفیت مواد غذایی ، محصولات غذایی این شرکت با استفاده از مرغوب ترین نوع مواد اولیه و دانه های روغنی تولید می شوند و دارای مجوزهای سازمان استاندارد ( نشان ملی استاندارد ) ، سازمان غذا و دارو و گواهی نامه های حلال می باشد . کسب گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ( iso 9001 ) و سیستم ایمنی مواد غذایی (iso 22000 ) از سازمان AGS از دیگر افتخارات کامجد در این سالها است . تجهیزات روغن کشی ساخت کامجد نیز همگام با تکنولوژی روز و بکارگیری قطعات اصلی و اورجینال ، مستمرا در حال تولید و عرضه به بازار می باشد . دستگاه های روغن کشی پرس سرد ساخت شرکت کامجد در سال های اخیر در نمایشگاه های تخصصی برگزار شده در سراسر کشور حضور داشته و در معرض دید بازدید کنندگان عمومی و تخصصی صنایع و ماشین آلات کشاورزی قرار گرفته و توانسته نظر بازدید کنندگان خارجی حاضر در نمایشگاه ها را نیز به خود جلب کند و خریدارانی از کشورهای مختلف منطقه داشته باشد.

در راستای حمایت پارک های علم و فناوری از شرکت ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات ، شرکت کامجد در سال 1396 با احراز شرایط و الزامات پیش بینی شده ، از شرکت های عضو در پارک علم و فناوری استان سمنان در زمینه ساخت دستگاه های روغن کشی و استخراج روغن از دانه های روغنی می باشد و دستگاه های روغن کشی ساخت این شرکت در بخش طرح های فناورانه تحت حمایت پارک قرار گرفته است .
با افتخار اعلام می کنیم که هماکنون انواع روغن های طبیعی کامجد تماما با بکارگیری تجهیزات روغن کشی ساخت کامجد تولید می شوند .
کیفیت ممتاز محصولات کامجد به گواه مصرف کنندگان و محبوبیت این برند در بازار ، موید کیفیت بالای تجهیزات تولید این محصولات می باشد چرا که عنصر اصلی در کیفیت روغن های طبیعی پس از انتخاب مواد اولیه مرغوب ، استفاده از تجهیزات استاندارد روغن کشی می باشد .

خلاقیت و ابتکار عمل کامجد در این سالها مسیر جدیدی را در صنعت روغن کشی ایجاد نموده است و مفتخریم که روند پر سرعت پیشرفت کامجد در این مسیر موجب ایجاد انگیزه ، تکاپو و رقابت در بین سایر فعالان این صنعت شده است .